فروش جوجه اردک پکنی یکروزهLast updated on
توضیحاتی در مورد فروش جوجه اردک پکنی

فروش جوجه اردک پکنی در سال های اخیر در کشور هایی مانند ایران بسیار رایج شده است. این موضوع به خاطر مزایای بسیار زیادی است که پرورش این نوع از جوجه اردک ها دارد. فروش جوجه اردک پکنی باعث می شود تا پرورش دهندگان طیور در سراسر کشور بتوانند به راحتی این نوع از جوجه اردک ها را خریداری کرده و از پرورش آنها به سود بسیار مناسبی برسند. شرکت های تولید کننده جوجه اردک نیز این فرصت را غنیمت می شمارند و میزان تولید جوجه اردک پکنی را بسیار بیشتر از قبل کرده اند.

فروش جوجه اردک پکنی در سراسر ایران باعث شده تا مراکز بزرگ و کوچک پرورش طیور با هر تعدادی که برای آنها میسر باشد، جوجه پکنی خریداری کرده و به پرورش آنها بپردازند. فروش عمده جوجه اردک پکنی دارای مزیت های بسیار زیادی برای پرورش دهندگان اردک در سراسر کشور می باشد. در ادامه با برخی از مزیت های اصلی پرورش جوجه اردک پکنی آشنا خواهیم شد تا افرادی که اطلاعات زیادی در این رابطه ندارند نیز بتوانند با ویژگی های این شغل آشنا بشوند.

جوجه اردک پکنی

مزیت فروش جوجه اردک پکنی های پرورش جوجه اردک پکنی

یکی از مزیت هایی که شرکت های فروش جوجه اردک پکنی به آن توجه ویژه ای دارند، سلامت این جوجه ها می باشد. معمولا جوجه اردک پکنی دارای بدن بسیار مستحکم و سالمی می باشد. بدینترتیب در کمتر مواردی دچار بیماری می شود. این موضوع باعث شده تا میزان مرگ و میر جوجه اردک پکنی بسیار پایین باشد. این موضوع برای پرورش دهندگان جوجه اردک پکنی بسیار مناسب می باشد. زیرا اغلب طیور در سنین کم دارای تلفات بسیار زیادی می باشند.

یکی دیگر از مزایای فروش جوجه اردک پکنی و پرورش آنها، رشد و وزن گیری بسیار مناسب آنها می باشد. جوجه اردک پکنی معمولا هر روز رشد مناسبی پیدا کرده و در مدت زمان نسبتا کوتاهی به وزن ایده آل برای استفاده به عنوان گوشت می رسد. بدین ترتیب معمولا در اغلب موارد جوجه اردک پکنی برای تامین غذای جامعه پرورش داده می شود. البته اردک های پکنی پس از رسیدن به سن بلوغ تخمگذاری نیز خواهند داشت. پرورش جوجه اردک پکنی باعث می شود تا در دوره ای نسبتا کوتاه، بتوان به سود بسیار بالایی دست یافت. بدین ترتیب برای افرادی که به دنبال سود بسیار زیاد می باشند، پرورش جوجه اردک پکنی گزینه بسیار مناسبی می باشد.

فروش جوجه اردک پکنی

قیمت فروش جوجه اردک پکنی

قیمت فروش جوجه اردک پکنی به شرایط مختلفی بستگی دارد. معمولا جوجه اردک های پکنی بر اساس سن آنها و یا مدت زمانی که از تولید آنها گذشته، قیمت های متفاوتی دارند. هر چه جوجه ها سن بیشتری داشته باشند، قطعا قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. معمولا جوجه اردک پکنی یک روزه، پنج روزه، ده روزه، پانزده روزه، بیست روزه، یک ماهه و… در بازار عرضه می شود. هر کدام از این جوجه ها دارای شرایط جسمانی مختلف و در نتیجه قیمت های متفاوتی می باشند.

قیمت فروش جوجه اردک پکنی معمولا به میزان سلامت جوجه اردک ها نیز بستگی دارد. معمولا جوجه اردک های مریض قیمت های بسیار پایین تری از جوجه اردک های سالم دارند. بدین ترتیب کمتر افرادی را می توان پیدا کرد که گول قیمت پایین جوجه اردک های مریض را بخورند. زیرا این نوع جوجه اردک ها در مدت زمان نه چندان زیادی، تلفات بسیار بالایی خواهند داشت. بدین ترتیب معمولا هر چه کیفیت جوجه اردک بالا تر باشد، قیمت فروش جوجه اردک پکنی نیز بیشتر می شود. البته افزایش قیمت به قدری نبوده که باعث شود سود پرورش جوجه اردک پکنی از بین برود.

 

قیمت جوجه یکروزه پکنی تاریخ ۷/۱۰/۱۳۹۸ مبلغ: ۲۰۰۰ تومان  • دی ۸, ۱۳۹۸
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

کانال تلگرام