مزایای پرورش اردک

ordak
مزایای پرورش اردک
مزایای پرورش اردک

مزایای پرورش اردک:

پرورش اردک، شغلی پر سود است. دارای مزایای بسیار زیاد است.

بسیاری از کشورهای دنیا تولیدات گوشتی خود را با پرورش اردک به بالاترین سطح رسانده اند. چرا که گوشت اردک گرم است. و بر خلاف مرغ که در برابر بسیاری از بیماری ها باید واکسینه شود و گوشت آن هورمونی و غیر ارگانیک است جایگزین خوبی برای گوشت مرغ میباشد.

درآمد پرورش اردک در خانه بین 2 تا 4 میلیون تومان است. با ایجاد این مزرعه درآمد شما بیش از 25 تا 40 میلیون تومانی خواهد رسید.

 

بازار ————————————————- تمام کشور و کشورهای همسایه

نوع پرورش —————————————– خانگی و صنعتی

شرایط آب و هوا ———————————– تمام مناطق ایران

فضای کار —————————————— از یک متر تا هر چقدر

ارزش غذایی ————————————– بالا

مدیریت ——————————————– آسان

هزینه پرورش ————————————– کم

درآمد و سود ————————————– خوب و عالی

 

مزایای پرورش اردک و مرغابی:

دارای مزایایی فراوانی است. سرعت رشد بالا,تولید بالا ,راندمان غذایی بالا ,برگشت سریع سرمایه از بهترین مزایای پرورش اردک میباشد.

 

آسانی تغذیه اردک و مرغابی:

اردک به علت ضعف قدرت بویایی,میتوان از انواع گیاهان و سبزیجات,ساقه برنج و سبوس بدون هیچ مشکلی برای تغذیه آنها استفاده کرد.

 

سرعت رشد و وزن گیری عالی اردک:

جوجه اردک ها پس از بیرون آمدن از تخم به راحتی شروع به تغذیه می کنند و وزن گیری آنها روزانه حدود 40 گرم است و بعد از 60 روز به حدود 2500 گرم می رسد.

 

سیستم دفاعی پرتوان اردک:

خیالتان از پرورش اردک راحت. اردک ها دارای بدنی مقاوم در برابر بیماری و بسیاری از میکروارگانیسم های عفونتی است که نیاز به تزریق انواع واکسن در آنها احساس نمی شود و مهمتر اینکه بیماری مشترک اردک و انسانها بسیار اندک است.

 

ارزش غذایی بالا اردک:

مقدار پروتئین و فیبرهای غذایی،چربی،عدم خشکی گوشت و ارزش غذایی تخم اردک آنقدر زیاد است که آن را به یک منبع غذایی ارزشمند تبدیل کرده است. حتی در طب سنتی هم به خوردن گوشت اردک بسیار تاکید شده.

 

عدم وابستگی اردک به شرایط آب و هوا:

خلاف تصوری که از اردک سراغ دارید به راحتی می توانند در هر شرایط آب هوایی حتی بدون وجود برکه یا آبگیری به زندگی خود ادامه دهند. یعنی در واقع ادامه حیات آنها برخلاف غازها وابسته به آب نیست.

 

بازگشت سریع سرمایه:

در پرورش اردک و جوجه های گوشتی طی حدود 2 ماه سرمایه بر می گردد که نسبت به سایر سرمایه گذاری ها برگشت سرمایه سریع تر است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان

27 فروردین

برای خرید با مهندس حسینی تماس بگیرید